
7 856 ₴
Зробити інтер'єр вітальні більш затишним та функціональним допоможе журнальний столик. Встановіть його в зоні відпочинку поряд з диваном або кріслами, щоб зручно подавати друзям каву, обговорювати важливі питання в родинному колі або просто набиратися сил після роботи, тримаючи під рукою книгу, журнал або рукоділля. Просторий журнальний столик PAFOS польського виробника Cama Meble – це втілення лаконізму та стриманості у дизайні. Меблі оснащені збільшеною стільницею та додатковою полицею під нею. Внизу можна скласти книги, журнали, газети, кошик із рукоділлям та інші важливі речі.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Регулювання столу:
Габаритні розміри столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дополнительных полок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 500 мм |
| Глубина столика | 510 мм |
| Длина столика | 1200 мм |
| Комплектация столика | |
| Газетница | 1 шт |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |