
7 039 ₴
Журнальний стіл Toro від польського виробника корпусних меблів Cama характеризується правильними геометричними формами, чіткими, прямими лініями. Виготовлений столик з ламінованої ДСП, яка є практичною у повсякденному використанні.
Столик невеликого розміру, суттєво економить та розширює навколишній простір. Зручна поличка під стільницею буде зручною для розміщення журналів, пультів та інших дрібниць. А сучасний дизайн столу стане родзинкою Вашої вітальні.
Характеристики:
Регулювання столу:
Габаритні розміри столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дополнительных полок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 470 мм |
| Глубина столика | 550 мм |
| Длина столика | 1000 мм |
| Комплектация столика | |
| Газетница | 1 шт |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Цвет | Белый/Графит |