
4 440 ₴
Журнальний столик має стильний дизайн, ідеально підходить для сучасного, лофтового та скандинавського інтер'єру. Вам не доведеться обмежуватися розміщенням у вітальні, він чудово доповнить декор спальні чи молодіжної кімнати. Він відрізняється високою функціональністю, простотою використання та зручністю, що робить його користування суцільним задоволенням.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Регулювання столу:
Габаритні розміри столу:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 500 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Длина столика | 1200 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Цвет | Дуб Вотан/Антрацит |