






2 768 ₴
Стіл TP-20 — це пластиковий квадратний стіл на чотирьох ніжках. Такий стіл стане незамінним предметом інтер'єру кухні чи критої веранди.
Дизайн стола впишеться в сучасний інтер'єр з елементами модерну, хай-тек, мінімалізму. Стіл можна використовувати не тільки вдома, але й у громадських просторах, наприклад, у банкетному залі ресторану, конференц-залі, у перемовній кімнаті, салоні або шоу-румі.
Стільниця:
Матеріал основи:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Квадратный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 740 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | пластик |
| Столешница | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы стола | квадратная |