
858 ₴
Туалетний столик зі стільцем є чудовим функціональним доповненням до спальні. Дизайн комплекту мінімалістичний, тому підходитиме майже до будь-якого сучасного інтер'єру.
На столику можна розмістити усі необхідні мілкі речі та косметику. Меблі виготовлені з екологічно чистого ДСП. При кромкуванні використовується ПВХ. Надійність виробу забезпечується потовщеною стільницею і кріпленнями. Всі матеріали якісні і довговічні, тому прослужить вони Вам не один рік.
Габаритні розміри столика (ш/в/г в см): 76х70х50
Габаритні розміри стільця (ш/в/г в см): 40х40х30
До даного комплекту рекомендуємо придбати Дзеркало.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 70 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Длина столика | 76 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Пуфик | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для гостинной, Для спальни, Для прихожей, Для офиса, Для дома, Для спальни, Салоны красоты |