
12 120 ₴
У серії меблів PAFOS представлена висока вітрина, яку можна використовувати для зберігання різних речей. У шафі передбачено два закриті відділення та дві відкриті полиці. Відкрита частина підходить для розміщення книг, фотографій, предметів декору, посуду.
Характеристики:
Матеріал виготовлення вітрини:
Колір:
Габаритні розміри вітрини:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 1820 мм |
| Глубина витрины | 400 мм |
| Ширина витрины | 600 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада | распашной |
| Цвет | Белый |