





55 071 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДЖЕННІФЕР МИРО-МАРК
Спальний гарнітур - це меблевий комплект для спальні виконаний в одному стилі. Всі його елементи виконані приблизно в одному і тому ж кольорі. Це набагато краще ніж купувати кожен складовий елемент окремо. Цей набір створений для того, щоб забезпечити зручну та комфортну обстановку в кімнаті. Чіткі форми і лінії, правильні пропорції - ось основні характеристики спального гарнітура, який чудово прикрасить спальню і додасть їй легкості й вишуканості. Даний спальний набір прослужить Вам не один рік та з часом не втратить своєї привабливості та вишуканості.
До складу спальні входять наступні елементи (ШxГxВ):
Корпус: Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад: Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 18 мм.
Фурнітура: Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву; Відсутність конфірматів.
Матрац у комплект не входить, купується окремо
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 6-ти дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 211 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 129 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 281 см |
| Глубина шкафа | 59 см |
| Высота шкафа | 232 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 118 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Высота комода | 82 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 53 см |
| Глубина тумбы | 39 см |
| Высота тумбы | 48 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 83 см |
| Высота зеркала | 118 см |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Радіка Беж |