





38 466 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІНЦ СІРИЙ ШИФЕР / ДУБ ВОТАН МИРО-МАРК
Спальня Лінц це одна з останніх новинок фабрики Міро-Марк. Дана спальня потрапила в модельний ряд виробника завдяки численним проханням замовників.
Справа в тому, що останнім часом все більшої популярності набирає стиль "Індастріал", в якому переважають холодні сірі відтінки. Такі декори як "Бетон", "Граніт", "Камінь" дуже часто комбінуються з дерев'яними текстурами і металом. Спальня Linz виконана в комбінації кольорів Сірий Шифер / Дуб Вотан. Це досить цікаве поєднання викликає інтерес у наших покупців і привертає увагу до гарнітуру.
У стандартну комплектацію входить:
Матеріал виготовлення:
Фурнітура:
Пластмасова ніжка, покрита сатином в колір ручки; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності; Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (RAFIX) Алюмінієва матова профільна ручка.
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 90 см |
| Ширина зеркала | 60 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 95 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Длина кровати | 217 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 167 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 46 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 212 см |
| Глубина шкафа | 55 см |
| Ширина шкафа | 201 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |