
2 772 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІНЦ СІРИЙ ШИФЕР / ДУБ ВОТАН МИРО-МАРК
Приліжкова тумба Лінц - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Це потрібна, корисна річ в домі. Великим плюсом є те, що тумба не займе багато місця. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю. Є два містких висувних ящика, які ідеально підійдуть для зберігання потрібних Вам речей.
Особливі характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |