
2 589 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІНЦ СІРИЙ ШИФЕР / ДУБ ВОТАН МИРО-МАРК
Дзеркало із колекції - відмінний вибір для створення стильного інтер'єру. Прямокутне дзеркальне полотно зі злегка скошеними краями. Без рами.
Матеріал виготовлення: ДСП, дзеркало.
Особливості модульної системи:
Основний колір:
Сірий Шифер / Дуб ВотанДодаткові характеристики:
вологостійкість
висока якість
універсальність
удароміцність
Доступно в таких розмірах:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 1000 мм |