






45 244 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РАМОНА ДУБ КРАФТ/МАТ ЛАВА МИРО-МАРК
Ця колекція вирізняється більш масивною конструкцією ліжка з вбудованими ящиками і цікавими фасадами шаф. А також своїми ексклюзивними відтінками: дуб крафт — матова основа і «земля» — глянцевий, насичений колір фасадів і вставок. Матове покриття якісне і не змінюється протягом довготривалої експлуатації, а також є легким в догляді. Ліжко комплектується висувними шухлядами; заокругленими кутиками та м’якою спинкою. Додатковою опцією до шаф-купе є карниз з LED підсвіткою (з пультом управління).
До складу спальні входять наступні елементи:
Корпус: Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад: Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 18 мм.
Фурнітура: Алюмінієва сатинова профільна ручка; Пластмасова ніжка, покрита сатином у колір ручки; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності; Розсувний механізм шаф-купе hettich. Можлива доукомплектація опцією плавного закриття; Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 60 см |
| Ширина зеркала | 90 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 115 см |
| Длина кровати | 210 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 36 см |
| Ширина тумбы | 49 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 213 см |
| Глубина шкафа | 58 см |
| Ширина шкафа | 274 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт, мат лава |