
14 386,50 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РАМОНА ДУБ КРАФТ/МАТ ЛАВА МИРО-МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Рамона» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Тільки ліжко Рамона зможе подарувати Вам міцний, здоровий сон завдяки своїй якості, а також підвищити рівень комфорту до максимуму. Під час відпочинку на цьому ліжку все навантаження на хребет буде розподілятись рівномірно, завдяки чому можна уникнути багатьох хвороб, пов'язаних зі спиною. Матеріал здатний витримувати великі щоденні навантаження без шкоди для зовнішнього вигляду і експлуатаційних властивостей.
Ліжко Рамона гарантує вам комфорт, затишок, тепло та здоровий сон у вашому домі.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність і міцність;
Неповторність і унікальність;
Унікальний вибір кольорів;
Детальна характеристика:
Розмір спального місця:
довжина: 200 см;
ширина: 160 см., 180 см.
Ніша для білизни: ні
Підйомний механізм: ні
Матеріал корпусу: ДСП
Колір: лава/дуб крафт
Доступно до замовлення в таких розмірах:
Розміри:
Розміри:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |