




3 227 ₴
| УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЕМЕЛІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК |
Дзеркало із колекції Фемелі - відмінний вибір для створення стильного інтер'єру. Прямокутне дзеркальне полотно зі злегка скошеними краями.
Матеріал виготовлення: ДСП, дзеркало.
Особливості модульної системи Фемелі:
Основний колір:
Глянець білий
Додаткові характеристики:
вологостійкість
висока якість
універсальність
удароміцність
Роміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 800 мм |