
6 690 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЕМЕЛІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Фемелі» від фабрики Миро-Марк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Тільки ліжко Фемелі зможе подарувати Вам міцний, здоровий сон завдяки своїй якості, а також підвищити рівень комфорту до максимуму. Під час відпочинку на цьому ліжку все навантаження на хребет буде розподілятись рівномірно, завдяки чому можна уникнути багатьох хвороб, пов'язаних зі спиною. Матеріал здатний витримувати великі щоденні навантаження без шкоди для зовнішнього вигляду і експлуатаційних властивостей.
Ліжко Фемелі гарантує вам комфорт, затишок, тепло та здоровий сон у вашому домі.
Матеріал виготовлення ліжка:
Доступно в таких розмірах:
Габаритні розміри ліжка:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 106 см |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 102 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | МДФ |