
9 309,25 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЕМЕЛІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Фемелі» від фабрики Миро-Марк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Тільки ліжко Фемелі зможе подарувати Вам міцний, здоровий сон завдяки своїй якості, а також підвищити рівень комфорту до максимуму. Під час відпочинку на цьому ліжку все навантаження на хребет буде розподілятись рівномірно, завдяки чому можна уникнути багатьох хвороб, пов'язаних зі спиною. Матеріал здатний витримувати великі щоденні навантаження без шкоди для зовнішнього вигляду і експлуатаційних властивостей.
Ліжко Фемелі гарантує вам комфорт, затишок, тепло та здоровий сон у вашому домі.
Матеріал виготовлення ліжка:
Доступно в таких розмірах:
Габаритні розміри ліжка:
Габаритні розміри ліжка:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 152 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 104 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |