









36 148 ₴
Крісло-реклайнер Валентіно – це вироби нового покоління. Унікальний механізм дозволяє легко, за допомогою сенсорного керування, змінювати положення спинки. Гнучкий підголівник можна встановити вручну під потрібним кутом. Крім того, диван та крісло мають зручну підніжку, що висувається. Електричний реклайнер дозволяє регулювати кут нахилу та фіксувати будь-яке обране положення. Виконана дана модель у м'якій та еластичній тканині шеніл, яка відрізняється стійкістю до вицвітання та зносостійкістю. База сидіння складається із пружинного блоку Pocket Spring, перевагами якого є міцність та високі ортопедичні властивостіну картинку в дизайні цього крісла завершують металеві, хромовані матовим золотом ніжки. Оббивка — гарний якісний неблискучий (матовий) велюр, який дуже вигідно підкреслює стиль цього крісла.
Матеріал оббивки сидіння:
Колір:
Матеріал основи:
Матеріал каркасу:
Механізм:
Наповнювач сидіння:
Габаритні розміри :
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 1008 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | хромированная сталь |
| Обивочный материал | Шенилл |
| Сиденье | шенилл |
| Спинка | шенилл |