







15 500 ₴
Крісло Джованні виготовляються з високоякісних перевірених матеріалів. Сучасний дизайн, різноманітність колірних рішень, міцність і ергономічність конструкцій, все це ви знайдете в колекціях представленої фабрики. Таке крісло можна використовувати не тільки в житлових інтер'єрах, а й в барах, ресторанах, кафе і навіть на літніх майданчиках.
Зручне крісло Джованні відображає нові тенденції в моді сучасних інтер'єрів: правильні геометричні форми, цікаві колірні рішення і поєднання. Крісло стане доповненням до Вашого інтер'єру, і не тільки додасть благородного і акуратного вигляду, але і зможе заощадити місце, завдяки своїй практичності.
Колір:
Матеріал основи:
Матеріал каркасу:
Наповнювач сидіння:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Синий |
| Цвет обивки | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 820 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |