







15 279 ₴
КВишукане та зручне крісло Vetro Mebel Лучія має величезний попит серед покупців, підійде для будь-якого сучасного інтер'єру. Каркас створюється з дерева, крісло встановлене на чотирьох металевих ніжках із хромованої сталі. Наповнювачем моделі є пінополіуретан, для оббивки виробник вибрав зносостійку тканину сірого кольору.
Колір:
Матеріал оббивки сидіння:
Матеріал основи:
Матеріал каркасу:
Наповнювач сидіння:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Серый |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Спинка | велюровая ткань |
| Сиденье | велюр |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 710 мм |
| Глубина | 850 мм |
| Высота | 800 мм |