









16 330 ₴
Сучасний дизайн і ергономічні форми роблять крісло Vetro Mebel Сільвія однією серед найпопулярніших моделей серед покупців, ідеально підходить для встановлення у вітальні, кафе або офісах. Міцний корпус сидіння і спинки зроблений із натурального дерева, ніжки створені з пофарбованого в золотий колір металу. Наповнювачем крісла є якісний пінополіуретан, для оббивки використовується якісна велюрова тканина кольору смарагд. Модель має досить ергономічні форми, що дає змогу користувачеві тривалий час перебувати в кріслі, абсолютно не відчуваючи втоми.
Колір:
Матеріал оббивки сидіння:
Матеріал основи:
Матеріал каркасу:
Наповнювач сидіння:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет обивки | Зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |