

7 275 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ БЕЛЛА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Белла» від фабрики Миро-Марк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа від Белла - це компактна, унікальна та вишукана модель. Ця шафа надає безліч варіантів зберігання речей. Є кілька полиць, в які можна помістити не тільки одяг, а й інші потрібні Вам речі. Ця шафа безперечно доповнить інтер’єр Вашого передпокою, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
глибина (см): 40
ширина(см): 90
висота (см): 195
Колір: білий глянець
Кількість дверей: 2
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Шафа є одним з найважливіших предметів меблів у будинку. Це в ній ми зберігаємо одяг, і всі інші предмети, які ми хочемо приховати, щоб підтримувати порядок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 1950 мм |
| Глубина шкафа | 400 мм |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |