
2 263 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ АСТІ МИРО-МАРК
Сучасний компактний пуф Asti на надійному дерев'яному каркасі прикрасить будь-яке приміщення вашої оселі. Пуф підійде для кухні, коридору, кімнат, вітальні і тд.
Пуф Асті відображає нові тенденції в моді сучасних інтер'єрів: правильні геометричні форми, цікаві кольорові рішення. Сучасний пуф стане доповненням до Вашого інтер'єру, і не тільки додасть благородного і акуратного вигляду, але і зможе виконати величезну кількість функцій.
Дизайнерський пуф Asti - шикарна модель для створення стильних інтер'єрів в міських квартирах і заміських будинках. М'які форми, з першого погляду говорять про комфортність і зручність. Чарівний і одночасно стриманий дизайн моделі гармонійно вписується в широкий спектр інтер'єрів: від класичних до сучасних стилів.
Колір: білий глянець + дуб крафт
Матеріал: ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Длина | 800 мм |