

1 611 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛУНА МІРО МАРК
Неймовірно розкішний гарнітур «Луна» від фабрики Миро-Марк не залишить байдужими тих, хто мріє про витончений та шикарний інтер'єр. Покупці з різних країн встигли оцінити не лише приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітуру, а і його високу якість та відмінну ціну.
Дзеркало – це дуже потрібний атрибут будь-якого будинку чи квартири. Такий виріб є чудовою прикрасою майже для кожного приміщення. Головна особливість – отримання чіткого відображення та ідеально рівна поверхня. Воно чудово доповнить дизайн інтер'єру, візуально розширить кімнату і зробить її світлішою. Це якість, стиль та зручність. Дизайн приваблює елегантністю та лаконічністю. Основною ідеєю є створення сучасного інтер'єру. Цей виріб не залишить вас поза увагою, приверне ваших гостей, покупців, відвідувачів та стане родзинкою вашого інтер'єру.
Розміри дзеркала з рамою:
Тип : настінний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 800 мм |