
4 493 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЕМЕЛІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Комфортний та красивий туалетний столик Фемелі з двома висувними ящиками в сучасному вишуканому стилі від виробника МіроМарк
Давно мрієте про свій куточок краси, де все знаходиться під рукою? З туалетним столиком це можливо!
Туалетний стіл Фемемлі - це фантастична, унікальна та зручна модель. Корпус, стільниця та фасад столу виготовлені з ЛДСП. Цей туалетний столик безперечно доповнить Ваш інтер'єр та додасть бездоганного вигляду. Всередині є місце для зберігання речей - 2 висувних шухляди.
Детальна характеристика:
Ширина: 120 см
Глибина: 40 см
Висота: 80 см
Колір: білий глянець
Кількість висувних ящиків: 2
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал стільниці: ДСП
Від красивого і функціонального туалетного столика не відмовиться жодна красуня. Встановивши такі меблі в кімнату, Ви не тільки внесете родзинку в інтер'єр, але і цілком зможете вплинути на свій стиль життя в кращу сторону – адже тепер процедури по наведенню краси стануть набагато простішими і комфортнішими!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт. |
| Тип тумбы | прямая |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 80 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Длина столика | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |