
19 108 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЕМЕЛІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Шафа MiroMark Фемелі - це стильні, висококласні і довговічнімеблі від відомого авторитетного виробника. Він характеризується стійкою місткою конструкцією. Виріб може виготовлятися з дзеркалом на фасаді або ж без нього. Білий глянцевий колір поверхонь буде максимально універсальний і невибагливий у догляді.
Корпус: Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад: Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
Фурнітура:
Металева хромована ручка з гвинтами (з різьбою М4); Пластмасова ніжка, покрита хромом в колір ручки; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям; Розсувний механізм шаф-купе hettich. Можлива доукомплектація опцією плавного закриття; Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі; Базова комплектація антресолей та шаф міжсекційними стяжками; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2104 мм |
| Глубина шкафа | 546 мм |
| Ширина шкафа | 2682 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |