

7 027 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЕМЕЛІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
"Family" — це найбільша модульна система виробництва "МироМарк", виконана у сучасному стилі. Прості лаконічні форми та багатофункціональність елементів створять комфорт та затишок у вашому домі.
Різноманітність модулів у колекції "Family", кутових шаф, пеналів та антресолей допоможе реалізувати всі ваші ідеї в інтер'єрі. Наявність різних за розміром комодів дозволить максимально підібрати відповідну композицію в будь-яке приміщення, незалежно від його габаритів і призначення.
РОЗМІРИ
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал корпусу: ДСП 16 мм
Тип відкривання дверей: Розпашна
Колір: Білий глянець
Фурнітура
Металева хромована ручка з гвинтами (з різьбою М4); Пластмасова ніжка, покрита хромом в колір ручки; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям; Розсувний механізм шаф-купе hettich. Можлива доукомплектація опцією плавного закриття; Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі; Базова комплектація антресолей та шаф міжсекційними стяжками; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | угловой |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2106 мм |
| Глубина шкафа | 580 мм |
| Ширина шкафа | 1000 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |