







9 964 ₴
Диван-софа розкладний у вітальню, в кабінет, в офіс Морріс пластик, дерево чорний/білий Vetro Mebel
Ергономічна розкладна софа Vetro Mebel Морріс підійде для облаштування будь-якого сучасного приміщення. Модель встановлена на міцних ніжках, каркас створюється з натурального дерева та фанери. Передні ніжки із пластику, задні – з обтягнутої тканиною твердої деревини. Подушки спинки та сидіння фіксовані.
Наповнювачем м'якої частини є пінополіуретан, оббивка виконана за допомогою зносостійкої тканини. Додаткову зручність дивану надає розкладний механізм клік-клак.
Колір:
Матеріал оббивки сидіння:
Матеріал основи:
Матеріал каркасу:
Механізм:
Наповнювач сидіння:
Габаритні розміри :
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Клик-кляк |
| Наличие спального места | Нет |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Подлокотники | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 77 см |
| Высота посадочной части дивана | 38 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Размеры спального места | |
| Ширина спального места | 108 см |