

17 093 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЕМЕЛІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Шафа-купе зекономить вам досить не малу частину місця в вашій кімнаті. Наша шафа має досить непоганий вигляд який досягається завдяки білим глянцевим дверцятам. В середині є достатньо місця для одягу і не тільки, чудовий варіант для середньої кімнати.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Фурнітура: Металева хромована ручка з гвинтами (з різьбою М4); Пластмасова ніжка, покрита хромом в колір ручки; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям; Розсувний механізм шаф-купе hettich. Можлива доукомплектація опцією плавного закриття; Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі; Базова комплектація антресолей та шаф міжсекційними стяжками; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Тип фасада шкафа | купе (раздвижной) |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2115 мм |
| Глубина шкафа-купе | 615 мм |
| Длина шкафа-купе | 2000 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |