

2 153 ₴
| УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЕМЕЛІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК |
Настінне прямокутне дзеркало Квадро у сучасному вишуканому стилі 90*60 см дуб фрегат від виробника МироМарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Квадро» від фабрики МироМарк у кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не лише приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітуру, а й його високу якість та відмінну ціну.
Дзеркало – це дуже потрібний атрибут будь-якого будинку чи квартири. Такий виріб є чудовою прикрасою майже для кожного приміщення. Головна особливість – отримання чіткого відображення та ідеально рівна поверхня. Воно чудово доповнить дизайн інтер'єру, візуально розширить кімнату і зробить її світлішою. Це якість, стиль та зручність. Дизайн приваблює елегантністю та лаконічністю. Основною ідеєю є створення сучасного інтер'єру. Цей виріб не залишить вас поза увагою, приверне ваших гостей, покупців, відвідувачів та стане родзинкою вашого інтер'єру.
Детальна характеристика:
Розміри дзеркала з рамою:
товщина: 2.2см
ширина: 90 см
висота: 60 см
Тип : настінний
Форма : прямокутна
Основний колір:
дуб фрегат
Додаткові характеристики:
вологостійкість
висока якість
універсальність
удароміцність
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 1000 мм |