
9 336,85 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КВАДРО ДУБ ФРЕГАТ МИРО-МАРК
Компактна та зручна гардеробна шафа Квадро виготовлена з ЛДСП 18 мм з місткими полицями та шухлядами від виробника МіроМарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Квадро» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа Квадро - це компактна, унікальна та вишукана модель. Ця шафа надає безліч варіантів зберігання речей. Є 2 полиці, в які можна помістити не тільки одяг, а й інші потрібні Вам речі. Ця шафа безперечно доповнить інтер’єр Вашої спальні, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
глибина (см): 58
ширина (см): 137.8
висота (см): 212
Колір: дуб фрегат
Наявність висувних ящиків: ні
Кількість дверей: 3
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП, дзеркало
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб фрегат |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2120 мм |
| Глубина шкафа | 580 мм |
| Ширина шкафа | 1378 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |