

14 821 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІНЦ СІРИЙ ШИФЕР / ДУБ ВОТАН МИРО-МАРК
Компактна та зручна гардеробна шафа Лінц виготовлена з ДСП з місткими полицями та шухлядами від виробника МіроМарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Лінц» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа Лінц - це компактна, унікальна та вишукана модель. Ця шафа надає безліч варіантів зберігання речей. Є 2 ящика, в які можна помістити не тільки одяг, а й інші потрібні Вам речі. Ця шафа безперечно доповнить інтер’єр Вашої спальні, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
глибина (см): 55.4
ширина (см): 181
висота (см): 213
Колір: сірий шифер/дуб вотан
Наявність висувних ящиків: так
Кількість висувних ящиків: 2
Кількість дверей: 4
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый шифер, Дуб вотан |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2130 мм |
| Глубина шкафа | 554 мм |
| Ширина шкафа | 1810 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |