

11 159,60 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ АСТІ ДЖУНІОР МИРО-МАРК
Якісне Полуторне ліжко Асті в диту кімнату виготовлене з ДСП із узголів'ям у стилі модерн від виробника Миро-Марк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Асті» від фабрики МироМарк у кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не лише приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітуру, а й його високу якість та відмінну ціну.
Тільки ліжко Асті зможе подарувати Вам міцний здоровий сон завдяки своїй якості, а також підвищити комфорт до максимуму. Під час відпочинку на цьому ліжку все навантаження на хребет розподілятиметься рівномірно, завдяки чому можна уникнути багатьох захворювань, пов'язаних зі спиною. Матеріал здатний витримувати великі щоденні навантаження без шкоди для зовнішнього вигляду та експлуатаційних властивостей.
Ліжко Асті гарантує вам комфорт, затишок, тепло та здоровий сон у вашому будинку.
Особливі характеристики:
Детальна характеристика:
Наявність шухляд та полиць: Так
Габаритні розміри:
Підйомний механізм: ні
Колір корпусу: дуб крафт
Матеріал корпусу: ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Размер спального места | 120х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 91 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кровати | полуторная |
| Глубина детской кровати | 207 |
| Длина детской кровати | 128 |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Общая высота детской кровати | 91 |
| Пол | Унисекс |