

6 151 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ АСТІ ДЖУНІОР МИРО-МАРК
Створіть максимальний комфорт для своєї принцеси, придбавши пенал Асті. Зручні місткі полиці допоможуть розмістити всі необхідні дитячі речі і підтримувати порядок в домі. Крім цього її оригінальний зовнішній вигляд відмінно впишеться в інтер'єр кімнати. Крім полиць також присутні 2 дві дверки та одна поличка.
Особливі характеристики:
Габаритні розміри:
Колір: дуб крафт/білий глянець
Матеріал: ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 2110 мм |
| Глубина стеллажа | 420 мм |
| Ширина стеллажа | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |