

3 452 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУЇЗА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Кругле настінне дзеркало Луїза у сучасному стилі з ДСП для передпокою від виробника Миро-Марк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Луїза» від фабрики Миро-Марк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Дзеркало - це дуже потрібний атрибут будь-якого будинку чи квартири. Такий виріб є відмінною прикрасою майже для кожного приміщення. Головна особливість — отримання чіткого відображення і ідеально рівна поверхня. Воно прекрасно доповнить дизайн інтер'єру, візуально розширить кімнату і зробить її світлішою. Це якість, стиль та зручність. Дизайн приваблює елегантністю і лаконічністю. Основною ідеєю є створення сучасного інтер'єру. Цей виріб не залишить вас поза увагою, притягуватиме ваших гостей, покупців, відвідувачів і стане родзинкою вашого інтер'єру.
Детальна характеристика:
Розміри дзеркала з рамою:
Тип: настінне
Каркас: ДСП, Дзеркало
Основний колір:
білий глянець
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Толщина | 70 мм |
| Ширина | 880 мм |