
3 263 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ СТЕЛЛА МИРО-МАРК
Тумба Стелла - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Це потрібна, корисна річ в домі. Великим плюсом є те, що тумба не займе багато місця. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю. Є два містких висувних ящика, які ідеально підійдуть для зберігання потрібних Вам речей.
Особливі характеристики:
Габаритні розміри:
Тумби - неодмінний елемент кожної спальні. Вони мають не лише функціональне, а й декоративне призначення. Важливо, щоб тумба гармонувала із загальним оформленням кімнати та іншими меблями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Тип тумбы | прямая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Ножки | пластик |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 46 |
| Глубина тумбы | 40 |
| Ширина тумбы | 90 |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |