

7 275 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ СТЕЛЛА МИРО-МАРК
Шафа Стелла виготовлена з ЛДСП відмінної якості. Дводверна шафа для одягу, з полицями та штангою для вішалок, де ви зможете розмістити велику кількість речей. Міцні та якісні завіси підвищеної міцності з плавним закриттям. Фасади комода виготовлені з фарбованого ДСП, яке зверху оброблене лаком, що надає глянсового ефекту. Шафа 2Дв гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр разом з іншими меблевими елементами передпокою.
Стелла – це яскравий приклад добре продуманої системи зберігання речей для сучасної квартири. Стриманий та лаконічний передпокій у білому глянці буде не лише красивим, а й універсальним комплектом для дому. У цьому наборі вистачить місця для того, щоб замінити повноцінну гардеробну систему. Тут можна зберігати як сезонний одяг, і те, що має бути щодня під рукою. Фактично в кожному елементі є простір для зберігання речей, навіть у тумбі є досить містка ніша.
РОЗМІР
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 1950 мм |
| Глубина шкафа | 400 мм |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |