
2 823 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ АМАНДА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Настінна вішалка - оптимальний варіант для малогабаритної прихожої. Вона не тільки зручна і доступна за ціною, але і допоможе вирішити проблему з розміщенням сезонного верхнього одягу з точки зору естетики. Звичайно ж, вона не підійде для зберігання всього верхнього одягу за замовченням, але цю функцію може виконувати шафа або пенал в залежності від потреб Вашої сім'ї.
Красивий і стильний комплект меблів Аманда ідеально впишеться в сучасний інтер'єр. Він володіє унікальним дизайном і включає в себе все необхідне для комфортного користування. Гарнітур виконаний в популярних і естетично привабливих відтінках.
Вішалка Аманда. Вона стане доповненням до інтер'єру, і не тільки додасть кімнаті благородного і акуратного вигляду, але і зможе стати неймовірно зручним атрибутом простору Вашої мрії.
Детальна характеристика:
Розмір:
Тип: настінна
Основний колір:
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 918 мм |
| Глубина | 316 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |