


4 870 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУЇЗА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Дзеркало Луїза MiroMark - шикарне дзеркало в класичному стилі, елемент модульної системи Луїза. Дзеркало незвичайної форми, оброблене витонченою різьбою. Матеріал рами з високоякісного меблевого ДСП і МДФ. Колір рами - білий глянець. Прекрасний вибір для тих, хто цінує оригінальний дизайн і практичність.
У комплектацію дзеркала входить декор у формі корони.
Модульна система Луїза MiroMark характеризується білосніжними глянцевими фасадами, оригінальним малюнком на фасадах та відмінною від усіх спалень декором у формі корони, який йде в комплектації або замовляється додатково в моделях шаф, ліжок і дзеркал.
Характеристики:
Розміри дзеркала:
Розміри корони:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Толщина | 70 мм |
| Ширина | 880 мм |