
2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУКА МИРО-МАРК
Дзеркало із колекції Лука - відмінний вибір для створення стильного інтер'єру. Прямокутне дзеркальне полотно зі злегка скошеними краями. Без рами.
Матеріал виготовлення: ДСП, дзеркало.
Особливості модульної системи:
Основний колір: Білий
Додаткові характеристики:
Розмір: 900 * 600
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 900 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 600 |