

4 438 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУКА МИРО-МАРК
Тумба Миро-Марк Лука біла - це стильні, висококласні і довговічні меблі від відомого затребуваного виробника. Він характеризується стійкою місткою конструкцією. Білий глянсовий колір поверхонь буде максимально універсальним і невибагливим у догляді.
Характеристики:
Виробник: Миро-Марк
Країна виробник: Україна
Матеріал виготовлення:
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Колір: Білий Глянець / Мат Антрацит
Розміри:
Ширина, мм - 454
Глибина, мм – 358
Висота, мм - 470
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 36 см |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |