

2 823 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛУНА ДЖУНІОР МИРО-МАРК
Зручна компакна приліжкова тумба Луна виготовлена з ламінованого ДСП з високоглянцевим лаковим покриттям з двома висувними ящиками від виробника Миро-Марк.
Тумба Луна – прекрасне доповнення інтер'єру дитячої кімнати або Вашої спальні. Це потрібна, корисна річ у будинку. Великим плюсом і те, що тумба не займе багато місця. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться в будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю. Є дві місткі висувні ящики, які ідеально підійдуть для зберігання потрібних Вам речей.
Особливі характеристики:
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Колір фасаду: мат лава, дуб крафт
Колір корпусу: дуб крафт
Тумби - неодмінний елемент кожної спальні. Вони мають не лише функціональне, а й декоративне призначення. Важливо, щоб тумба гармонувала із загальним оформленням кімнати та іншими меблями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 36 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |