


20 173 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУЇЗА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Спальня Луїза — одна з найпопулярніших моделей. Успіх цієї колекції це красивий світлий дизайн, великий вибір елементів і приємна ціна. Дуже універсальна для різних стилів інтер’єру завдяки світлим тонам. Зверніть увагу на те, що “корону” для шафи та ліжка можна замовити окремо, як додаткову опцію.
"Луїза" — це найбільша модульна система виробництва "Миро-Марк", виконана у сучасному стилі. Прості лаконічні форми та багатофункціональність елементів створять комфорт та затишок у вашому домі.
Різноманітність модулів у колекції "Луїза", кутових шаф, пеналів та антресолей допоможе реалізувати всі ваші ідеї в інтер'єрі. Наявність різних за розміром комодів дозволить максимально підібрати відповідну композицію в будь-яке приміщення, незалежно від його габаритів і призначення.
РОЗМІРИ
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал корпусу: ДСП 16 мм
Тип відкривання дверей: Розпашна
Колір: Білий глянець
Фурнітура
Металева кругла ручка з гвинтом (з різьбою М4) та стразами; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям; Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Наличие зеркала | на внутренней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2150 мм |
| Глубина шкафа | 595 мм |
| Ширина шкафа | 2820 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |