

15 115 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУЇЗА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Шафа розпашна з зеркалом Луїза 3Д MiroMark - елемент модульної системи Луїза від відомого виробника з України. Корпус та фасад шафи зроблені з високоякісного меблів ламінованого ДСП. Подання у кольорі - білий глянець. Глянсові панелі шафи оздоблені шовкографічними візерунками сірого кольору. Містка тридверна шафа оснащена відділами зі штангами для зручного зберігання суконь та верхнього одягу та полицями для дрібних речей.
У комплектацію шафи входить декор у формі корони.
Модульна система Луїза MiroMark характеризується білосніжними глянцевими фасадами, оригінальним малюнком на фасадах та відмінною від усіх спалень декором у формі короні, що йде в комплектації або замовляється додатково у моделях шаф, ліжок та зеркал.
Кількість стільців (дверей): 3
Кількість зеркал: 1
Кількість висувних ящиків: 0 (шт)
Колір (відтінок) меблів: білий глянець
Матеріал виготовлення шафи:
Корпус: Ламінована ДСП
Фасад: Ламінована ДСП, зеркало
Колір:
Корпус: білий глянець
Фасад: білий глянець
Габаритні розміри шафи:
Також можна придбати окремо корону за додаткову плату.
Габаритні розміри корони:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1895 мм |
| Глубина шкафа | 595 мм |
| Высота шкафа | 2150 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |