

15 184 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУЇЗА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Ліжко двоспальне Луїза MiroMark – розкішне ліжко з м'яким узголів'ям, оформленим досить просто, але завдяки використанню м'якої обшивки з благородною тканини світло-сірого кольору та декоративній різьбі виглядає досить ефектно і нарядно. А декор у формі корони надає ліжка вигляд королівської ложі. Корпус ліжка виготовлений з високоякісного меблевого ДСП, фасад - з МДФ. Представлена у кольорі - білий глянець. Особливістю моделі є наявність підйомного механізму.
Модульна система Луїза MiroMark характеризується білосніжними глянцевими фасадами, оригінальним малюнком на фасадах та відмінною від усіх спалень декором у формі корони, який йде в комплектації або замовляється додатково в моделях шаф, ліжок і дзеркал.
У комплектацію ліжка входить декор у формі корони.
Каркас ліжка входить в комплект, матрац у комплект не входить, купується окремо.
Характеристики:
Матеріал виготовлення ліжка:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
Розміри корони:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Основание | Ламели |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 107 см |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 196 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ, ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |