


2 896 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУЇЗА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Тумба приліжкова Луїза MiroMark з двома висувними ящиками - елемент модульної системи Луїза від відомого виробника з України. Фасад і корпус тумби виготовлені зі спеціального меблевого ламінованого ДСП. Дизайнери вибрали колір для її забарвлення – білий глянець. Тумба має 2 висувних ящика для зберігання речей.
Модульна система Луїза MiroMark характеризується білосніжними глянцевими фасадами, оригінальним малюнком на фасадах та відмінною від усіх спалень декором у формі корони, який йде в комплектації або замовляється додатково в моделях шаф, ліжок і дзеркал.
Характеристики тумби:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 48 см |
| Глубина тумбы | 37 см |
| Ширина тумбы | 51 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |