


7 137 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУЇЗА ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Туалетний столик Луїза 4Ш MiroMark - елегантний і акуратний туалетний столик, елемент модульної кімнати Луїза. Корпус і фасад даної моделі зроблені з якісного меблевого ламінованого ДСП. Представлений в кольорі - білий глянець. Столик має 2 тумби, на яких розміщена поличка, а також 4 висувних ящика для розміщення необхідних речей.
Модульна система Луїза MiroMark характеризується білосніжними глянцевими фасадами, оригінальним малюнком на фасадах та відмінною від усіх спалень декором у формі корони, який йде в комплектації або замовляється додатково в моделях шаф, ліжок і дзеркал.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт. |
| Тип тумбы | прямая |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Пуфик | Нет |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 71 см |
| Глубина столика | 45 см |
| Длина столика | 158 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |