







от 9 608 ₴
Туалетка “Регіна” з пуфом від сучасного українського меблевого виробника Арбор Древ вважається фантастичним, унікальним та зручною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Комфортність та вишуканість туалетки “Регіна з пуфом” виробника Арбор Древ безперечно підійде, Вам до будь-якого приміщення та доповнить дизайнерський інтер’єр домашньої оселі, а також для використання літературних книжок чи особистих речей.
Доступні кольори дерева:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Дерево |
| Комплектация | |
| Пуфик | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 100 см |
| Глубина столика | 45 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 79 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Венге |
| дерево | Сосна |