







16 111 ₴
Двоярусне ліжко Ріо вважається сучасним, але в той час, ергономічне дитяче ліжко з натурального соснового або букового щита. Сосновий та буковий щит- зносостійкий матеріал, та завдяки цій властивості широко використовуються в меблевій індустрії. Вироби з цих матеріалів протягом довгих років будуть радувати Вас своїм зовнішнім виглядом і технічним станом.Двоярусне ліжко Ріо Aрбор Древ гармонійно впишеться в більшість сучасних інтер’єрів і наповніть сон вашої дитини теплом і затишком.
На вибір надані 8 варіантів кольору забарвлення дерева.
Для зручності використання, дитяче ліжко Ріо можна укомплектувати:
– висувними шухлядами;
– захисною перегородкою.
Довга шухлядка може бути використана, як додаткове спальне місце (розмір матрацу 75х180, висота не більше 14 см).
Ліжко трансформер: при потребі можна розкласти на два одноярусні ліжка.
Велика шухляда може служити додатковим спальним місцем. Основа під матрац - ортопедичні ламелі товщиною 8 мм з відстанню між ними 5,5 см.
Матерiал: натуральне дерево.
Порода деревини:
Розмір спального місця: 80/90 х 190/200 см.
Габаритнi розмiри:
Ширина: 88 / 98 см.
Довжина: 198,5 /208,5 см.
Загальна висота : 170 см.
Висота нижнього ярусу :99,5 см.
Висота верхнього ярусу: 70,5 см.
Доплата за білий колір +15%.
Доступні кольори дерева:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Белый, Яблоня локарно |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 208.5 см |
| Глубина детской кровати | 88 см |
| Общая высота детской кровати | 170 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сосна |
| Цвет мебели | Темний горіх |
| Розмiр | 80х200 |