





45 599 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУКА МИРО-МАРК
LC-106-WB Спальня Лука - ексклюзивна новинка дизайнерів фабрики Миро-Марк. Стильний дизайн, висока якість фурнітури і матеріалів роблять цю модель відмінним вибором для сучасної квартири в стилі мінімалізм.
Новинка — неординарна спальня Lucca. Свіжий погляд фабрики Миро-Марк на сучасну спальню. Спокійний білий тон комплекту у мінімалістичному стилі це саме той варіант, що надасть вашій кімнаті простору, легкості та візуально збільшить її. Чіткі лінії кольору “вугілля” додають акцентів загальному вигляду гарнітуру — досконале поєднання Глянцю Білого та Мат Антрациту. Стриманий дизайн розбавляє ліжко, а саме підйомне ліжко з м’якою спинкою з білої екошкіри. Воно буде комфортним не лише для сну, а й для відпочинку чи навіть роботи у сидячому положенні. А підйомний мехінізм з якісними ортопедичним ламелями та вмісткою нішею для зберігання речей додадуть ще більшого комфорту у щоденному користуванні.
До комплекту входить:
Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм, 18 мм.
Фурнітура:
Алюмінієва ручка покрита порошковою фарбою в колір Мат Антрацит; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Рафікси; Шафи містять фурнітуру кріплення до стіни; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (RAFIX).
Фасад:
Багатошарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 18 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый глянец |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 60 см |
| Ширина зеркала | 90 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 88 см |
| Глубина комода | 53 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 93 см |
| Длина кровати | 206 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 186 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 221 см |
| Глубина шкафа | 59 см |
| Ширина шкафа | 249 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф для одежды (распашной) | 5-ти дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал изготовления кровати | |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Размеры спального места | |
| Размер спального места, см | 180x200 |