







18 305 ₴
Ліжко (кровать) підліткове з натурального дерева з підйомним механізмом Немо Люкс М Арбор Древ
Продукція виготовляється з соснового, або букового щита на вибір.
За білий, сірий колір доплата +15% до ціни.
Ліжко Немо Люкс М - оригінальне, комфортне, сучасне односпальне дитяче або підліткове ліжко, яке ідеально підкреслить інтер'єр кімнати. Виконане з натурального дерева щита бука, або сосни на вибір, і покрите гіпоалергенним лаком італійського виробництва. Ліжко Немо Люкс М характеризується високою задньою спинкою, яка відділяє спальне місце ліжка від стіни; високими боковинами, які надають неймовірний комфорт; зручним і містким ящиком під основою матрацу, що дозволить зберігати в ньому постільну білизну, дитячі іграшки та безліч інших потрібних речей. Дерев'яне ліжко "Немо Люкс М" оснащене міцним і надійним підйомним механізмом, який забезпечить вам легкий доступ до місткої ніші для постільної білизни. Ліжко комплектується міцними гнутими ламелями товщиною 8 мм і відстанню між ними 3,8 см. Спальне місце під матрац в розмірі 80х190 см або 90х200 забезпечить комфортний сон для дорослого або дитини.
Матрац і подушки купуються окремо.
Характеристики:
Матеріал:

Габаритні розміри:
Меблі Арбор Древ - це втілення практичності і комфорту. Основні характерні риси меблів - це чіткі лінії, лаконічні форми і мінімум декору. Всі меблі фабрики Арбор Древ виготовляються з натуральних екологічних матеріалів, які характеризуються міцністю, довговічністю і особливим характерним стилем. Меблі з природних матеріалів вносить в будинок тепло і затишок, наповнюючи його заспокійливою гармонією. Меблі фабрики Арбор Древ зроблені руками професіоналів, контролюючи якість продукції, фабрика дає гарантію на кожен виріб, адже їх основна мета - дарувати людям радість!
Варіанти кольорів:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Размер спального места | 80х190 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 198 см |
| Глубина детской кровати | 92 см |
| Общая высота детской кровати | 86 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Защитный бортик | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сосна |
| Цвет мебели | Венге магія |
| Розміри ліжка | 80 х 190 |
| Тип кровати | |
| з підйомним механізмом | з підйомним механізмом |