




Отправка с 08 июня 202618 700 ₴
Станіславська Мануфактура (СТіМ) - фабрика, яка зарекомендувала себе на ринку як виробник якісних, зручних, сучасних і, в той же час, доступних за ціною м'яких меблів. Різноманітний вибір тканин та якісні комплектуючі.
Правильно підібраний диван – це комфортний відпочинок, естетичне задоволення та тривалий термін служби. Ортопедичний диван Дейлі СТіМ відповідає усім цим критеріям. А завдяки зручному механізму розкладання єврокнижка він стане додатковим двоспальним місцем для вас або ваших гостей. Прямий диван Дейлі – це багатофункціональний диван у сучасному стилі, створений для того, щоб дарувати своїм господарям позитивні та яскраві емоції. Розкладний диван за лічені секунди із зручної сидячої зони перетворюється на комфортне і містке ліжко. У конструкцію дивану закладено місця для зберігання постільної білизни (ніші). Зручний та стильний диван стане чудовим доповненням будь-якого інтер'єру.
Загальний розмір дивана: 2.2 х 1.05 м.
Спальний розмір дивана: 1.9 х 1.6 м.
Механізм трансформації – єврокнижка.
Наповнення дивана: пружинний блок бонелю, пінополіуретан високої щільності, повсть.
Дерев'яний каркас.
Короб для зберігання речей із ламінованої ДСП.
У комплект входять 2 великі подушки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СТиМ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Цвет | Коричневый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество спальных мест | 2 |
| Вид мягкой мебели | прямые диваны |
| Вид мебели | Диван |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 220 см |
| Глубина | 105 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус |
| Основание спального места | пружинный блок, Пружинный блок Bonnel |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, Боннель, пружинный блок, пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |